הצהרת פרטיות

*מדיניות הפרטיות מנוסחת בלשון זכר לצורך נוחות בלבד, ופונה לנשים ולגברים כאחד*

גולש יקר, פרטיותך חשובה לנו, ולכן חשוב לנו (פאסט דיפו אונליין/אנחנו/שלנו/החברה וכו') לפרט את המידה שאנו אוספים ממך (משתמש/גולש/שלך וכו'), למה הם משמשים, ומה זכויותך בנושא.

  1. כל מידע שאתה משאיר אצלנו, כגון אימייל,שם ומספר פלאפון, מידע זה ישמש כדי ליצור קשר איתכם בכל שאלה שיש לכם, אנו לא נעשה בו כל שימוש אחר, ולא נאחסן אותו לאחר שהשתמשנו בו למטרה שצויינה.
  2. אם המשתשמש לוחץ על קישור חיצוני, על אחרויותו לוודא את הצהרת הפרטיות באתר שעליו הוא נכנס.
  3. האתר שלנו משתמש בטכנולוגיות כמו עוגיות וקבצי זיהוי אנונימיים על מנת לשפר את האבטחה ולאפשר את השירותים המוצעים באתר בצורה המיטבית. אנו משתמשים בהם כדי להציג מידע שמותאם אישית למשתמש וכדי לשפר את חוויית השימוש שלך באתר.
  4. באתרינו ישנם תוספים (כגון תוסף הנגישות) שייתכן שאוספים ושמורים מידע עליכם לזמן מוגבל על מנת שיפור איכות הגלישה (תוסף הנגישות שומר את ההגדרות שלכם למשך 6 שעות על מנת שתוכלו להתחבר וההגדרות שלכם ישמרו למשל)

 

איפה המידע?

המידע מאוחסן בשרת חיצוני.

איך הוא נשמר ולכמה זמן?

אנו מיישמים נהלים וכלי אבטחה כמקובל על מנת להגן על המידע שלכם, ולא שומרים אותו לעבר הזמן הנחוץ לביצוע הפעולות שלמטרותיו הוא נאסף.

מתי ולאן אנו עשויים להעביר מידע?

אנחנו לא נשתף את המידע שאנו משתמשים ללא אישור המשתמש בו פרט למקרים הבאים:

  1. דרישת המשתמש עצמו.
  2. הוראה חוקית בצו משפטי.
  3. ביצועים שלא לדין על ידי המשתמש באתר.

מה זכויותיי בנוגע למידע שנאסף?

על-פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א – 1981, כל אדם זכאי לעיין במידע שעליו המוחזק במאגר מידע. אדם שעיין במידע שעליו ומצא כי אינו נכון, שלם, ברור או מעודכן, רשאי לפנות לבעל מאגר המידע בבקשה לתקן את המידע או למוחקו.

 

ואיפה מבקשים?

אם ברצונכם לבקש לממש את זכותכם או יש לכם עוד שאלות בקשר לפרטיות שלכם אל תהססו לפנות עלינו: danielgoro12@gmail.com