תחזוקה

תחזוקת אתר טובה היא הסוד של כל אתר מנצח

הפרטים שלכם שמורים אצלנו ולא נשתף אותם עם אף אחד.
אתר זה מוגן על ידי reCAPTCHA וחלים מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש של Google.
Website Maintenance icon
Little workers fixing laptop

כשקונים רכב - ברור לכולנו שמתישהו נצטרך לקחת אותו למוסך.

זה יכול להיות עוד חודש או עוד שנתיים – אין לדעת.
אותו הדבר עם אתר אינטרנט.

אתר הוא דבר מאוד דינמי, לאחר בניית אתר, כל התוספים ומערכת הוורדפרס מתעדכנת על מנת למנוע פריצות ותקלות. אבל לפעמים יש התנגשויות בין תוספים לאחר העדכונים. רוב הזמן הכל בסדר, אבל כשמשהו משתבש ועדיף שעוד לפני זה – כדאי שיהיה מישהו מקצועי שיתחזק את האתר.

פה אנחנו נכנסים לתמונה

צוות המומחים שלנו עורכים תחזוקת אתר שוטפת על כל העדכונים והתוספים שלו ומוודאים שהכל עובד כראוי. בנוסף לזה, אנחנו מנהלים גיבויים יום יומיים כדי להבטיח שגם אם משהו כן קורה – אפשר להחזיר את האתר אחורה.

Programmers

יתרונות של תחזוקה אתר חודשית

ראש שקט

מניעת תקלות

מניעת פריצות

מה הלקוחות שלנו אומרים עלינו

רפאל בלולו
והכל בחיוך ענק!
את דניאל, נעם ותכלת הכרתי ממש במקרה, אבל אני ממש שמח שזה קרה. הם בנו לי אתר שהוא לא רגיל והטמיעו בו את כל מה שהיה צריך, מהבלוגים שאני כותב, לפורטל שאלות ותשובות - והכל בחיוך ענקי. רק בזכותם אני יודע לתפעל את האתר בעצמי!
רפאל
olga
ממליצה בחום!
שכרתי את Fast Depot לבנות את האתר של אמא שלי וזאת הייתה החלטה מעולה! התקשורת בינינו הייתה קלה ולפעמים הרגשתי שהם ידעו מה אני רוצה לפני שידעתי בעצמי. הם צוות של מקצוענים והאתר הסופי עלה על כל הציפיות שלי!
אולגה
jenya
תודה על העבודה המצוינת!
אני מאוד מרוצה מהשירות שקיבלתי מ-Fast Depot. הצוות היה מקצועי והם היו זמינים לכל שאלה! כשביקשתי שינויים בעיצוב הם עשו אותם בכיף. האתר יצא מדהים וקיבלתי הדרכה אישית על איך לתפעל אותו. תודה רבה על העבודה המצוינת!
יבגני

מהבלוג שלנו

עמוד נחיתה ממיר

איך לבנות עמוד נחיתה ממיר

אז שמעתם שעמוד נחיתה יכול להביא לכם לידים חמים לעסק, אבל לא ברור לכם איך. אולי לא ברור לכם אפילו מה זה בדיוק ואיך זה שונה מעמודים רגילים שיש לכם באתר.
בואו נעשה קצת סדר.

להמשך קריאה
Elevating Your WordPress Site with CSS

שיפור אתרי וורדפרס עם CSS

אם אי פעם ניסיתם לפתח אתר שעוצב על ידי מעצב יצירתי במיוחד, אתם מכירים את הכאב של החלפת החזון היפה שלהם בווידג'טים סטנדרטיים של Elementor שאין להם מספיק אפשרויות התאמה אישית.

להמשך קריאה
Emotion driven UI UX

עיצוב UI UX שמונע על ידי רגש

ממשק משתמש שיושב על טריגרים רגשיים הוא הרבה פעמים הדבר שיגרום למשתמשים להישאר באתר שלכם. ישנן דרכים רבות להכניס רגש בעיצוב ואפיון האתר שלכם, ואנחנו כאן כדי ליצור לכם מפת דרך.

להמשך קריאה